Matrioszka - Rosyjskie Delikatesy Warszawa - Ursynów, Sklep rosyjski Warszawa

REGULAMIN

 

1.  Sklep Internetowy działający pod adresem www.matrioszka.waw.pl, jest prowadzony przez firmę Wiktorija Rostkowska Matrioszka z siedzibą w Piasecznie, ul.Raszyńska 27. NIP:123-124-72-50, REGON:145984797, tel. 608 436 100. Sklep sprzedaje produkty za pomocą sieci Internet.

 

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. W celu przyśpieszenia składania zamówienia prosimy o rejestracje klienta.

 

3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem elektronicznym (e-mail) i numerem telefonu, pod którym można potwierdzić złożone zamówienie.

 

4. Sprzedaż alkoholu  i produktów w ramach Sklepu Internetowego dokonywana jest wyłącznie pod warunkiem odbioru przez osobę pełnoletnią. Osoby dostarczające zakupy uprawnione są do żądania okazania dokumentu stwierdzającego wiek osoby odbierającej towar.

 

5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone do godziny 17.00 są realizowane następnego dnia.

 

6. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 

7.  Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze.

 

8. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Czas dostawy to 3 dni robocze.

 

9. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

10. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje, czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.

 

11. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 

12. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

13. Sklep internetowy www.matrioszka.waw.pl wystawia paragon lub fakturę VAT na zakupiony towar. Aby otrzymać fakturę VAT należy poprawnie wypełnić dane firmy wraz z NIP.

 

14. Przy zamówieniach w sklepie internetowym płaci się kurierowi  bezpośrednio przy odbiorze towaru "za pobraniem" lub przelewem na konto firmowe 65116022020000000341648475 Millenium Bank
 

15. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszt dostawy paczki do 10 artykułow 25,50zł (przelewem),25,50zł (za pobraniem).Koszt dostawy za paczke od 10 artykułów do 20 koszt 27,50zł (przelewem),27,50zł (za pobraniem).Koszt dostawy paczki od 20 artykuwół i wyżej 51zł (przelewem i za pobraniem).Na życzenie klienta również możliwa dostawa w sobote,koszt dostawy wynosi 50zł(przelewem),50zł(za pobraniem).

 

16. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

 

17. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

18. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

19. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie interowym www.matrioszka.waw.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

20. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 3 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.

 

21. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres 02-796 Warszawa ul. Wąwozowa 2 lok 1C. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 3 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 

22. Dokonanie zakupu w sklepie internetowym www.matrioszka.waw.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Matrioszka - Rosyjskie Delikatesy Warszawa - Ursynów, Sklep rosyjski Warszawa